Haber

Site Rengi

11.04.2021 - Yeni Nesil Firma Rehberi
Firmam

Andro Bilişim Sistemleri Tekstil Kozmetik Tic. ve Ltd Şti

ADRES
Andro Bilişim Sistemleri Tekstil Kozmetik Tic. ve Ltd Şti
TELEFON
WEBSİTE
www.andromedya.com.tr
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Firma hakkında bilgiyi burayaTeknolojinin hızla ilerlemesi ile beraber insanların yaşamına yeni yeni giren olgular var. Tüm kavramlar nerede ise sil baştan olmuş durumda. Hatta yeni nesil eskiye dair birçok şeyi bilmiyor. Anlatıldığında da onlara şaka gibi geliyor.

İşte tam da bu noktadan yola çıkıldığında reklamcılığın dünyanın en eski olgularından bir tanesi olduğunu söylemeye bile gerek yok. Eskiden bezin, metalin üzerine elle yazılan çizilen reklam tabelalarının yerini sonra makineler ile yapılan çok geniş türden reklamlar almış durumda. Bugün bunlar gündelik yaşamda hala devam ediyor ama bir de artık dijital reklam olgusu var ve biz de tam olarak bu alanda hizmet veriyoruz.

Dijital reklam sanal alemde verilen reklamlara verilen isim ki bu işin kendi içinde incelikleri var. Ayrıca bir de yine internetin yaşamımıza girmesi ile beraber SEO kavramı ile tanıştık. Yani arama motoru optimizasyonu. Sanal dünyada web sayfaların ve buna bağlı hizmetlerin, ürünlerin öne çıkması için yapılan çalışmalar bunlar.

Biz Kimiz?
Biz de yeniçağın tüm bu gereksinimlerine bağlı olarak dijital reklam ajansı ve seo danışmanlığı veren firmayız. Yaklaşık 19 senedir aktif olarak iş yaşamındayız. Geçmişimize bakıldığında firmamızın ilk 9 senesi donanım sonraki 10 senesi günümüze kadar yazılım vs ile devam ediyor. Alanında uzman, deneyimli, profesyonel bir kadro ile çözüm odaklı hizmet veriyoruz. Trendleri ve gelişmeleri takip edip ona uygun çözümler sunuyoruz.

Bünyemizde tam da olması gerektiği gibi sosyal medya uzmanları, SEO uzmanları ve Adwords uzmanları tam bir ekip çalışmasına uygun olarak çalışıyor. Dijital medyanın önemini, doğru yapılır ise firmalara getireceği avantajları bilerek, en ufak bir hataya yer vermeyecek biçimde kurumsal bir yapıda hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır sektörün içinde olmamız firmamızın en büyük avantajlarından bir tanesi olarak deneyimlerimizi, bilgimiz ile birleştirip eşsiz çözümler sunmaya çalışıyoruz. Bizi ajans olarak görmeyin iş ortağınız olarak görün, işinizi sizin gibi sahipleniriz. Bu noktada da referanslarımıza baktığımızda neden bizimle çalışmanız gerektiğini göreceksiniz

Bizimle İletişime Geçin
Siz de bizimle çalışmak ve dijital reklam vermek, SEO alanında danışmanlık almak isterseniz lütfen bizimle hiç zaman kaybetmeden iletişime geçin. Alanında uzman arkadaşlarımız gereksinimlerinizi belirlesin ve size özel çözümler üretsin. yazınız

Henüz resim eklenmemiş.

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
REKLAM ALANI
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ