KURUMSAL / HAKKIMIZDA


 


Hakkımızda

Papatyam Parti Evi  üyelerine özel fiyatlar sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimini yaşatan özel bir alışveriş sitesidir.5 yıldan beri müşteri memnuniyetini ön plana taşıyarak, müşteri istekleri doğrultusunda kendini yenilemeye devam etmektedir. Vade farksız 6 taksit imkânı, ücretsiz kargo kampanyaları ve en önemlisi HIZLI KARGO avantajıyla en iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan papatyampartievi.com, yaratıcılığı zarafetle buluşturmuş ürünler üreterek bayanların zarafet simgesi olmayı kendisine ilke edinmektedir.
Güvenli Alışveriş

papatyampartievi.com  veri iletiminde 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. www.papatyampartievi.com’da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülmez.
Kalite ve Orjinallik Garantisi  

Satılan her ürün papatyampartievi.com’un güvencesi altındadır. Ürünlerin orjinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçim aşamasında Papatyam Parti Evinin ’nin özel bir birimiyle, depoda paketleme aşamasında ise kalite kontrolü yapan özel operasyon hattı ile iki defa test edilmektedir.
Kredi kartına taksit yapılıyor mu ?

papatyampartievi.com üzerinden yapılan alışverişlerde  kredi kartlarına vade farksız taksit imkânı bulunmaktadır.
En İyi Müşteri Deneyimi  

En iyi müşteri deneyimini yaşatmayı hizmet anlayışının merkezine koyan papatyampartievi.com müşteri hizmetleri ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurduğu Facebook, Instagram kanalları aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır. www.papatyampartievi.com ’dan almış olduğunuz bir ürünü herhangi bir sebeple iade etmek isterseniz, 14 gün içinde kolayca ve ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.